آرمان کشاورز متولد ۱۳۸۳ ، بازیگر نوجوان ایرانی تبار و کرد است . او در شهر کوهدشت (لرستان) به دنیا آمد. خانواده او مدتی در آنجا ست داشتند و پس از چند سال به تهران آمدند و تازه در شهر تهران، آرمان با فیلم سازی آشنا شد. او کم کم به کارگردانی و بازیگری علاقمند شد و ایده هایی در ذهنش به وجود آمد . با اینکه وضع مالی خوبی نداشتند اما او تمام سعی خود را میکرد تا با دوربین گوشی های قدیمی فیلمی که میخواهد بسازد. بعد از چند سال آرمان با فضای مجازی و اینستاگرام آشنا شد.

همچنین در اینستاگرام با بازیگران اینستاگرامی همچون محمدامین کریم پور و حسن ریوندی آشنایی پیدا کرد. او اولین پیجش تا مرز ۶۰۰۰ فالوئر رفت. او هدف های زیادی دارد و طبق گفته های خودش میخواهد روزی برای یک میلیون نفر اجرای زنده کمدی داشته باشد.

آرمان کشاورز به کمدی تلخ و اجتماعی علاقه زیادی دارد. او اشاره دارد : من اکنون نمی توانم فیلمی را که در ذهن بسازم زیرا فعلا شرایطش را ندارم.

او افزود : من به حسن ریوندی و مهران مدیری علاقه زیادی دارم و آنها را یکی از کسانی میدانم که مرا به این حرفه کشاند.

اکنون آرمان کشاورز با پیجی به این آدرس (@Qx.arman) در اینستاگرام فعالیت دارد.

در حال حاضر آرمان در یکی از شهرک های جنوب تهران زندگی میکند.

Arman keshavarz | آرمان کشاورز آرمان ,کشاورز ,های ,اینستاگرام ,آشنا ,کم ,آرمان کشاورز ,حسن ریوندی ,در اینستاگرام ,آشنا شد ,یکی ازمنبع

بیوگرافی آرمان کشاورز

اولین سریال رسمی آرمان کشاورز با نام "ببخشید شما؟"

سریال لازمه ارتفاع قسمت اول

مشخصات

آخرین جستجو ها

قرص چاقی فت فست دانلود درسی فایل العلاجات فواید ماساژ ارز دیجیتال نورپردازی سالن زیبایی نقد برسی بیگ گو آموزش طراحی سایت،بازایابی آنلاین، آموزش بهینه سازی سایت